Pristatymo informacija

Norinti įsigyti prekes www.e-elija.lt elektroninėje parduotuvėje Jums reikia atlikti šiuos žingsnius:

  • Pasirinktas prekes dėkite į savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ spausdami nuorodą Į KREPŠELĮ. PIRKINIŲ KREPŠELYJE bet kuriuo metu galite peržiūrėti visas jau išsirinktas prekes, keisti jų kiekius ar pašalinti iš sąrašo, jei persigalvojote ar suklydote. PIRKINIŲ KREPŠELIO ikonėlė pasirodo svetainės viršuje, dešiniąjame kampe, pasirinkus pirkimui bent vieną prekę.
  • Išsirinkę visas norimas pirkti prekes, eikite į PIRKINIŲ KREPŠELĮ ir įsitikinę, jog užsakymas yra teisingas, užpildykite pristatymui reikalingą informaciją. Jei turite nuolaidos kodą, įveskite į laukelį ir paspauskite PANAUDOTI. 
  • Pateikę prekių užsakymui reikalingą informaciją, spauskite TĘSTI. Naujai atsidariusiame lange galėsite pasirinkti banką, per kurį atliksite apmokėjimą už prekes. Šiuo metu apmokėjimą už prekes galima atlikti naudojant PAYSERA arba sumokėti atsiimant prekę.
  • Sumokėkite už prekes ir laukite patvirtinimo apie prekių užsakymą Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Jei pirkimo metu kyla neaiškumų ar nesulaukiate patvirtinimo apie prekių užsakymą, skambinkite tel. 860998002 (darbo dienomis 10.00-17.00 val.) arba siųskite el.laišką su klausimais adresu info@e-elija.lt.

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos tik Lietuvos teritorijoje Pristatymo kaina – 2,70 EUR. Ši suma automatiškai įtraukiama į užsakymo kainą. Perkant prekių už daugiau nei 50 EUR – prekių pristatymas NEMOKAMAS.
www.e-elija.lt elektroninėje parduotuvėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra įmonės sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali būti neatitikimų tarp internete pateikiamų duomenų ir įmonės sandėlyje likusių prekių kiekių. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje. 
Prekių pristatymo trukmė 2-3 darbo dienos Omniva pašmotamais.Papildoma informacija

Prekių kataloge esančios prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekę, todėl pirmiausiai reiktų remtis svetainėje pateikiamu prekės pavadinimu bei kita tekstine informacija. Jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės/prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite su MB Elija ir partneriai tel. 860998002 arba el. paštu info@e-elija.lt.

Close Krepšelis
Close

Close
Meniu
Kategorijos
[]